Death Note belongs to the Shinigami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note belongs to the Shinigami

For Death Note lovers!!!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Mello
Admin
Mello


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-03-02
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?   Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Icon_minitimeTr. 03 25, 2009 8:58 am

Aš išsirinkau Mello,nes jis mėgstamiausias mano veikėjas.Mes turime daug panašumų. Very Happy Iš visų veikėjų jis man atrodo ,,kiečiausias". Cool XD
Atgal į viršų Go down
https://heartattack.forumlt.com
Kira

Kira


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-03-24

Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?   Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Icon_minitimeTr. 03 25, 2009 9:41 am

Aš pasirinkau Kira,nes pati norėčiau juo būti xD
O jei rimtai man labai patinka Light(aišku ir Mello,bet jau yra tokia narė) Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mello
Admin
Mello


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-03-02
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?   Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Icon_minitimeTr. 03 25, 2009 12:08 pm

Man taip pat Light patinka! Smile Bet daugelis jo nekencia...(
Atgal į viršų Go down
https://heartattack.forumlt.com
Killer ;3 L.




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2010-05-07
Age : 27
Miestas : Panvežys

Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?   Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 11:15 am

Aš isirikau L. nes jis keistas panšiai kaip aš>! Exclamation
Atgal į viršų Go down
http://www.l4d.com/
Sponsored content





Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?   Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jei savo slapyvardį rinkotės iš Death Note veikėjų,kodėl išsirinkote būtent šį veikėją?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Koks jūsų mėgstamiausias veikėjas iš Death Note?
» Kokie jums Death Note momentai pasirodė juokingiausi?
» Which Death Note character are you?
» Death Note Character Selector
» Which DEATH NOTE character do you identify with?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Death Note belongs to the Shinigami :: Pramogos :: Apklausos-
Pereiti į: